دربــاره ما

سال تأسیس: ۱۳۶۰

مجموعه فانوس ساحل یک سازمان حمل و نقل بسیار پویا و حرفه ای با مدیریت بی همتا و عملکرد همواره مثبت و مداوم، متعهد به دقتی موشکافانه با کیفیت بسیار بالا و جزئیات خدمات اختصاصی با چارچوب شایسته سالاری مطلق به کلیه مشتریان گرامی در سرتاسر جهان است.

 

با پیشینه ای بالغ بر ۳۵ سال فعالیت موفق پی در پی، شرکت فانوس ساحل مفتخر به دریافت عنوان یکی از پر سابقه ترین و موفق ترین شرکتهای خدمات نمایندگی کشتیرانی با  انباشته ی فراوان از تجربیات در حیطه ی حمل و نقل دریایی و همچنین زمینی در کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد که تمرکز عمده ی عملیاتی آن در سواحل جنوبی کشور می باشد. این مجموعه همواره با تلاش های بی وقفه بالاترین خدمات بندری را به مشتریان گرامی از اقصی نقاط گیتی ارائه داده و بیشترین رضایت از عملکرد را از مشتریان دریافت نموده. وجه تمایز این مجموعه به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای خدمات کشتیرانی با رضایت بالای مشتریان گرامی در شبکه ی گسترده تجارت بین الملل کماکان مؤثرترین و بزرگترین مشوق جهت برانگیختن تعهد ما به حرکت بسمت کمال کیفی در خدمات بوده است.

 

تیمهای عملیاتی این شرکت متشکل از جوانان پرکار و پرتکاپو با پشتکار سخت و همچنین همکارانی با تجربیات فراوان و دانش تخصصی عمیق در این حوزه می باشند که به واسطه ی اندوخته های بسیار تجربی و عملی، دانش فراگیر، و همکاری پیوسته با تیم های عملیاتی همواره قادر به پیشبرد تعهدات و برطرف ساختن هرگونه مشکل و یا پیچیدگی سخت، حساس، و نفس گیر می باشند.

 

به عنوان یک مجموعه ی مشتری مدار، هدف غایی و الویت اول شرکت فانوس ساحل فراهم سازی و ارائه ی خدماتی با بهترین و بالاترین کیفیت ممکن در جهت استمرار نتایجی همواره فراتر از انتظارات مشتریان گرامی است.

 

این مجموعه همواره با ایجاد و ارائه خدمات پویا و بی همتا در کشور جمهوری اسلامی ایران مکرّرا مفتخر به کسب عناوین  ازنمایندگی  خدمات کشتیرانی نمونه در کشور گشته. این افتخار بستر مناسبی را به عنوان مجموعه ای مورد اعتماد و ارجح جهت پیگیری و تأمین نیازهای مشتریان گرامی جدید را فراهم نموده است.

 

شماری از مشتریان گرامی که سال های متمادی این مجموعه را با همکاری های پیاپی یاری و پشتیبانی نموده اند شامل:

 

  • G.I.I.C. Bahrain  |  Tel: ۰۰97 317679293  |  Fax: ۰۰97 317675691
  • Prime Tankers L.L.C. Dubai, U.A.E.  |  Tel: ۰۰97 143366906
  • Richmond Mercantile FZC  |  Tel: ۰۰97 165571241 |  Fax: ۰۰97 165571243
  • Oil Marketing  |  Tel: ۰۰97 144350500  |  Fax: ۰۰97 144350505

ستـونهای موفقیت شرکت فــانوس ســاحل

دفــتر تهـــران

میدان جهاد (فاطمی)، نبش خیابان بیستون

پلاک ۶ (ساختمان لئون)، طبقه دهم

واحد ۴۰، کد پستی: ۱۴۳۱۶۵۴۴۴۶

 

تلفن: ۸۸۹۶۹۸۱۴ / ۸۸۹۶۳۰۴۹ - ۰۲۱

فاکس: ۸۸۹۶۵۴۱۹ - ۰۲۱

دفــتر بنــدرعباس

خیابان سید جمال الدین، چهارراه مرادی

ساختمان پناهی، طبقه چهارم، واحد ۱۹

کد پستی: ۷۹۱۸۸۹۳۸۶۸

 

تلفن: ۲۲۴۰۴۴۲ - ۰۷۶۳

فاکس: ۲۲۴۰۴۴۳ - ۰۷۶۳

تاریخ بروزرسانی: ۱۴ فروردین  ۱۳۹۵

عضــــو ســـــازمانـهای

نمـــایندگی رســـمی

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت فانوس ساحل (با مسئولیت محدود) می باشد و هرگونه استفاده غیرقانونی از  محتویات و املاک معنوی آن متوجه پیگرد قانونی می گردد.

 

© Copyright 2017   FANUS-E-SAHEL CO., LTD.  -  All rights reserved.