نیرو ها و گروه های عملیاتی

  • مـهــارت بـالا
  • بالـغ بر ۱۵ ســال تجـربه
  • آمـوزش دیده تحـت نظــر مدیـران مجــموعه
  • وفـاداری حـرفه ای بی نظــیر
  • بســیار کـارآمد
  • مؤثـر بصــورت مسـتقیم و فعــال
  • صـداقت حرفــه ای

نیروهای عملیاتی شرکت فانوس ساحل آموزش دیده اند که فعالیت های عملیاتی را به بهترین و کارآمدترین نحو با اتلاف حداقلی

منابع به ثمر برسانند. تیم های عملیاتی بر این امر بطور کامل واقفند که منافع مشتریان گرامی همواره اولین اولویت محسوب می گردد و به هر قیمتی باید در جهت پیشبرد و حفاظت مستمر آن کوشا باشند.

 

اکثریت اعضای نیروهای این شرکت در داخل مجموعه و تحت نظر مستقیم مدیران داخلی تعلیم و تمرین دیده اند، لذا پس از اندوختن تجربیات بیش از ۱۵سال بطور میانگین و فراگیری دانش روزافزون، اعضاء بیش از پیش حرفه ای، مجرب، و در نهایت به نوبه ی خود خبره در امر مدیریت زمان می گردند که در حوزه فعالیت های خدمات کشتیرانی اصلیست حیاتی.

 

بدلیل رویکرد رابطه شخصی مدیریت با اعضای تیم در سطح عملیات (میکرومنجمنت - Micromanagement)، رابطه ای نزدیک و صمیمی بین اعضاء گروه ها و مدیریت طی سالها فعالیت شکل می گیرد. لذا ترکیب این رویکرد با چارچوب شایسته سالاری بطور مکرر به عنوان یکی از مؤثرترین و کارآمدترین روش های مدیریت مثمر ثمر واقع گشته است.

 

اعضای تیم های عملیاتی همواره در صدد راهکارهای جدید و نوآوری های کارآمد که منجر به پیشبرد هرچه بهتر عملیات روزانه می گردد پویا و پیشرو می باشند. هدف مدیریت مجموعه بطور یکنواخت آموزش نیروها با دیدی پیش فعالانه می باشد که در هر شرایطی و با هر پیچیدگی عملیاتی با حداقل اتلاف زمان و منابع پاسخ و تصمیم صحیح را اتخاذ نمایند. لذا مشتریان گرامی مرتبا در مورد کلیه جزئیات عملیات توسط پیغام های متعدد نسبت به لحظه به لحظه کار در جزء به جزء جریانات قرار می گیرند.

 

از آنجا که موفقیت پیاپی این مجموعه تا کنون با میزان چشمگیری نتیجه ی مهارت ها، عملکرد دلسوزانه، و بهره وری بیش از پیش تیم هایش بوده، مجموعه فانوس ساحل همواره به اعضای گروه هایش افتخار نموده. متقابلاً نیز شرکت در میسر ساختن نیازها و پیشنهادات اعضای تیم ها در مسیر بهبود هرچه بیشتر فعال بوده و مرتباً در تلاش جهت افزایش تعداد نیروها و گسترش حوزه فعالیتها و اختیار عمل در استقلال اداری داخلی (Autonomy) است.

 

دفــتر تهـــران

میدان جهاد (فاطمی)، نبش خیابان بیستون

پلاک ۶ (ساختمان لئون)، طبقه دهم

واحد ۴۰، کد پستی: ۱۴۳۱۶۵۴۴۴۶

 

تلفن: ۸۸۹۶۹۸۱۴ / ۸۸۹۶۳۰۴۹ - ۰۲۱

فاکس: ۸۸۹۶۵۴۱۹ - ۰۲۱

دفــتر بنــدرعباس

خیابان سید جمال الدین، چهارراه مرادی

ساختمان پناهی، طبقه چهارم، واحد ۱۹

کد پستی: ۷۹۱۸۸۹۳۸۶۸

 

تلفن: ۲۲۴۰۴۴۲ - ۰۷۶۳

فاکس: ۲۲۴۰۴۴۳ - ۰۷۶۳

تاریخ بروزرسانی: ۱۴ فروردین  ۱۳۹۵

عضــــو ســـــازمانـهای

نمـــایندگی رســـمی

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت فانوس ساحل (با مسئولیت محدود) می باشد و هرگونه استفاده غیرقانونی از  محتویات و املاک معنوی آن متوجه پیگرد قانونی می گردد.

 

© Copyright 2017   FANUS-E-SAHEL CO., LTD.  -  All rights reserved.